وبلاگ icon
اسقف مسیحی مصر:زنان مسیحی مانند مسلمانان لباس بپوشند - .:: دانلود کتب شیعی ::.
.:: دانلود کتب شیعی ::.
پایگاه دریافت کتب و فایل های شیعه


اسقف مسیحی مصر؛


 زنان مسیحی مانند مسلمانان لباس بپوشنداسقف انبا بیشوی دبیر شورای کلیسای مصر از زنان مسیحی خواست پوشش سنگین و آراستۀ زنان مسلمان را بر تن کنند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه وی در مراسم بزرگداشت پاپ شنودة در کلیسای انبا ابراز داشت: می­دانم مطلبی که می­خواهم درباره آن سخن بگویم مورد قبول مسیحیان واقع نمی­شود، اما ضرورت دارد که زنان ما هم مانند زنان مسلمان لباس سنگین و آراسته برتن کنند.

* پوشیدگی و آراستگی را از زنان مسلمان یاد بگیرید*به ادامه مطلب مراجعه بفرمایید...جهت تعجیل در فرج:

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم


بیشوی افزود: مریم مقدس و تمام راهبه ها لباس سنگین و آراسته بر تن داشته اند و من دلیلی منطقی برای عدم آراستگی دختران مسیحی به این نوع پوشش نمی­بینم و بارها از دختران مسیحی خواسته ام که پوشیدگی و آراستگی را از دختران مسلمان بیاموزند.


وی گفت: کلیسای ارتدوکس روابط خود با کشورهای حاشیه نیل و اتیوپی را از سر خواهد گرفت به خصوص ارتباط کلیسای مصر و اتیوپی تقویت خواهد شد.

وی تاکید کرد: دکتر احمد الطیب شیخ الازهر گفته که نجاشی پادشاه حبشه، مسلمانان فراری از ظلم و ستم شبه جزیره عربستان را به اتیوپی پناه داده و چنان برخورد محبت آمیزی با آنها داشته که هنگام مرگ نجاشی، پیامبر(ص) بر او نماز غائب خوانده است.

بر اساس اعلام رسانه های مصری، سخنان دبیر مجمع کلیسای مقدس جنجال گسترده ای را ایجاد کرده است. نجیب جبرائیل فعال قبطی این سخنان را تحریک آمیز دانسته و گفته: بیشوی با توصیه به پوشیدن لباس و حجاب زنان مسلمان به طور تلویحی غلبه یک گروه بر گروه دیگر را پذیرفته و این یک نظر بی ارزش و غیر مقبول در مورد کیفیت پوشش دختران مسیحی می­باشد، البته با احترام و تقدیر کامل نسبت به پوشش زنان مسلمان.

وی گفت: سخنان بیشوی باعث با ارزش شدن پوشش زن مسلمان در دید زن مسیحی می­شود و با ایجاد شک و ترس در دل زنان مسیحی موجب می­شود آنها به خواسته گروه های تندرو مسلمان مبنی بر ضرورت پوشش اسلامی تن بدهند.


برگرفته از+

لینک مطلب+
طبقه بندی:
ارسال توسط سید
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
لینک های روزانه
لینک های مفید
جستجو
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان : 4412797 نفر
عضویت در خبرنامه
* جهت عضویت در خبرنامه در کادر اول نام و در کادر دوم ایمیـل خـود را درج بفرمایید.
* بدلیل عدم پشتیبانی سیستم از ایمیل های وطنی، لطفا ایمیل یاهو یا جی میل خود را درج بفرمایید. باتشکر

Powered by WebGozar

دانلود نوای پایگاه
پایگاه تخصصی حجاب آنلاین